Binnenkijken in de ensuite badkamer van Mastello eigenaar Mark
In onze serie Mastello Moments stappen we samen binnen bij bewoners en ontdekken we hoe hun badkamer het verlengstuk vormt van hun interieur. Iedere binnenkijker vertelt zo zijn eigen verhaal, waarin stijl, comfort en persoonlijkheid samenkomen.
Deze keer stappen we binnen bij een bekend gezicht. Mark Jansen is samen met zijn broer Dennis eigenaar van Mastello en bouwde het uit tot het merk dat het nu is. Met zijn vriendin Nina en hun twee zoontjes van 4 en 1 woont hij in Loosdrecht, in een monumentaal pand dat ze afgelopen jaar lieten verbouwen. Wie dagelijks met badkamers bezig is, heeft thuis natuurlijk uitgesproken wensen. Toch laat Mark zich niet vangen in één stijl. "Ik denk niet dat we specifiek één type stijl hebben," vertelt hij. "We houden van natuurlijke producten en een warme stijl. En met name openheid."
Een ensuite badkamer als verlengstuk van de slaapkamer
Die openheid zie je overal terug. Vanuit de slaapkamer kijk je zo naar buiten. Dat gevoel wilde Mark niet laten ophouden bij de slaapkamerdeur. "We hebben het letterlijk doorgetrokken door een badkamer ensuite te maken. Het heeft gewoon een heerlijke hotel vibe." Bij Mastello zien we de badkamer als verlengstuk van het interieur. In het huis van Mark kun je dat dus heel letterlijk nemen.
Om van slaapkamer en badkamer één doorlopende ruimte te maken, is in beide ruimtes hetzelfde natuurlijke kleurenpalet aangehouden. De monumentale elementen zijn ook in het aangebouwde, moderne deel van het huis doorgetrokken. In de slaapkamer zitten prachtige massief houten balken. Die keren terug in de ensuite badkamer. Zo voelt de stap van bed naar bad niet als een overgang, maar als hetzelfde verhaal.
Door en door materialen met Solid Surface en RVS kranen
Het massieve karakter van het hout vertaalt zich ook naar het sanitair. "Massieve producten, volle producten," vat Mark samen. "Denk aan Solid Surface, RVS kranen, dus echt door en door materialen."
Dat zie je, maar je voelt het vooral. Op het Bloom badmeubel van 240 centimeter in warm walnoot staan de Bold waskommen in Sahara Sand. Ze zijn gemaakt van Solid Surface, een massief materiaal dat zijdezacht aanvoelt en door en door dezelfde kleur heeft. Een klein krasje schuur je er gewoon weer uit. Het walnoot past mooi bij de houten balken, en de zandtint sluit aan op het natuurlijke kleurenpalet van de slaapkamer. Daarbij koos Mark voor RVS kranen uit de O-Plus collectie, die ook terugkomen in de dubbele inloopdouche. Een slanke, cilindrische kraan in geborsteld RVS, met handgemaakte lijnen in de details van de knoppen. De kranen worden in Italië gemaakt van massief Marine Grade RVS 316L en met de hand geborsteld. Geen coating die kan slijten, maar puur materiaal met 25 jaar garantie. Precies dat eerlijke, massieve karakter waar Mark naar zocht.
Producten liever in het echt bekijken? Kom langs in onze Sanitair Boutique.
Het pronkstuk: Bold bad
Het pronkstuk van de badkamer is het grote Bold bad in Sahara Sand, net als de waskommen gemaakt van Solid Surface. Je zou verwachten dat de oprichter van Mastello daar elke avond in wegzakt, maar niets is minder waar. "Ik heb me laten vertellen dat hij heel lekker ligt. Alleen zelf heb ik er stiekem nog nooit in gezeten."
Mark is namelijk vooral een douchemens. En met een dubbele inloopdouche en RVS regendouchekoppen zit hij wat dat betreft goed. "Waar ik heel erg van geniet is douchen. En ik heb de vreemde tic om zo donker mogelijk te douchen. Dat geeft me een heel relaxed gevoel."
Zelf de materialen van Mark ervaren?
Het huis van Mark laat zien hoe sterk een badkamer wordt als je het niet als losse ruimte ziet. Dezelfde kleuren, dezelfde materialen, dezelfde rust. Droom jij ook van een ensuite badkamer met hotelgevoel? In onze Sanitair Boutique zie en voel je het Bold bad, de Bold waskommen en de O-Plus kranen in het echt. Bezoek de boutique en we denken graag met je mee.



